Останні новини

На Сокальщині завершився опалювальний сезон

З метою економії природного газу, 31 березня перший заступник голови СРДА Ірина Задолинна підписала розпорядження про завершення опалювального сезону. В документі йдеться, що опалювальний сезон завершується для всіх категорій споживачів. Організувати роботу щодо формування організаційно-технічних заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Як повідомив радіо «Сокаль» директор КП «Сокальтеплокомуненрго» Олег Юзефик, згідно із розпорядження вони припинили подавати тепло 31 березня в другій половині дня всім споживачам. Після цього система буде охолоджена. Варто зазначити, що опалювальний сезон зазвичай триває до 15 квітня.

Нагадаємо, що рішення про закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, виходячи з середньодобової температури зовнішнього повітря. Температура повітря повинна бути не менше +8 °С протягом трьох діб.