Останні новини

Міські депутати знову заборонили завозити сміття зі Львова

У середу, 29 березня в Сокалі пройшло позачергове засідання сесії Сокальської міської ради. На порядку денному було два питання. Це розгляд листа Львівської міської ради  та розгляд заяв і звернень мешканців міста. По першому питанню доповів міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. Зокрема він ознайомив присутніх із змістом листа, який надійшов на адресу Сокальської міської ради зі Львова щодо допомоги в захороненні ТПВ з території Львова.

Нагадаємо, що аналогічне звернення міські депутати розглядали у черві минулого року. заслуховували представника СРДА та керівника КП «Сокальжитлокомунесрвіс» що стану Сокальського сміттєзвалища та можливості прийняття ТПВ зі Львова. В результаті тоді рішенням сесії було заборонено КП «Сокальжитлокомунсервіс» розміщувати ТПВ, які утворюються у Львові на сміттєзвалищі міста Сокаль. На цьому засідання депутати знову запросили до слова новопризначеного керівника КП «Сокальжитлокомунсервіс» Віталія Демідюка. Він розповів, що у перспективі, якщо на полігоні ТПВ не проводити ніяких робіт, то через 4-5 років Сокаль матиме аналогічну проблему, як і Львів.

 

Так як вже є рішення сесії Сокальської міської ради від 7 червня 2016 року – заборонити приймати ТПВ з території Львова, то депутатам під час голосування було запропоновано або його відмінити або залишити в силі. В результаті – рішення залишилось без змін.