Останні новини

На теренах Сокальщини проводиться оперативне відпрацювання «Мігрант»

З метою запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців, розкриття та припинення злочинів та інших правопорушень, що вчиняються іноземцями та особами без громадянства, у тому числі в співучасті з громадянами України, зміцнення контролю за створенням і функціонуванням спільних підприємств, компаній, сфера діяльності яких пов’язана з іноземним туризмом з 19 березня 2017 року на території Сокальського району проводиться загальнодержавна оперативно-профілактична операція “Мігрант”.

Під час проведення оперативно – профілактичних заходів на території району працівники Сокальського відділення поліції активно співпрацюють з прикордонниками, здійснюють перевірку ринків, готелів, гуртожитків, підвалів, горищ та інших місць можливого перебування та переховування іноземних громадян, які нелегально перебувають на території України.

Нелегальна міграція – це один з чинників погіршення криміногенної ситуації в країні. Це стосується діяльності злочинних угруповань з нелегального перевезення іноземців через територію України, поширення наркоманії, контрабанди зброєю, підробки документів для в’їзду, виїзду з України та перебування у ній, торгівлі людьми, тощо. Проведення цільових профілактичних заходів в регіоні триватиме до 5 квітня 2017 року.