Останні новини

У День довкілля сокальчан запрошують прибрати міський парк

Всесвiтнiй День довкiлля, який ми відзначаємо 1 квітня, був установлений Генеральною Асамблеєю Органiзацiєю Об’єднаних Нацiй у 1972 р..  Всесвітній День Довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.
Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.

Підготовка до Дня Довкілля щорічно проходить дуже активно.  Розробляються й затверджуються плани екологічних заходів, які повинні відбутися цього дня, зазвичай ці плани включають такі основні пункти: Посадка нових лісових насаджень, висадка дерев і чагарників. Впорядкування територій парків, скверів, алей, а також планування й створення нових парків, нових газонів і квітників. Знищення несанкціонованих звалищ та поліпшення санітарного стану полігонів.  З

окрема на Сокальщині також багато підприємств, установ та організації запланували долучитись до дня Довкілля. Серед них і СРДА, яка прибиратиме Сокальській міський парк. Збір о 9 годині. Організовує весняну толоку в міському парку та запрошують всіх бажаючих взяти інвентар та долучитись до впорядкування ГО «Майстерня мрій» і група у Фейсбук «Підслухано в Сокалі».