Останні новини

На колегії Держпраці особливу увагу приділили трагічній аварії на шахті «Степова»

На колегії Держпраці підсумували роботу служби у 2016 році, а також визначилися із завданнями подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці, додержання законодавства про працю.

Особливими питаннями обговорення стали причини та наслідки аварії, що сталася 2 березня на шахті «Степова» ДП «Львіввугулля» та забрала життя 8-ми шахтарів. Зважаючи на суспільний резонанс цієї події, першочергово на засіданні колегії Держпраці обговорено результати цьогорічної позапланової перевірки стану охорони праці та промислової безпеки при веденні гірничих робіт на шахті.

Як зазначила начальник Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова, за результатами перевірки директору шахти «Степова» вручено 4 акти перевірок та 4 обов’язкові до виконання приписи. За допущені порушення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів притягнуто директора шахти та ще 7 посадових осіб.

«За порушення, що створювали загрозу життю та здоров’ю працівників, директору шахти запропоновано призупинити повністю ведення гірничих робіт по ВП «Шахта «Степова» та ще інших 15 зупинок робіт та експлуатації окремого обладнання», – додала Ольга Вільхова.