Останні новини

В Жовкві пройшов спортивний фестиваль «Мама, тато і я – спортивна сім’я»

В місті Жовква відбувся обласний спортивний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» за програмою 27 спортивних Ігор Львівщини та ІІІ спортивних ігор серед осіб з інвалідністю. Загалом у спортивному сімейному фестивалі взяли участь 18 команд: 13 команд районів області та 5 команд міст обласного значення. У змаганнях серед людей з інвалідністю взяли участь 5 сімей. Всього учасниками змагань стали 36 сімей (108 осіб).

Родини випробовували свої сили в різноманітних спортивних естафетах. Переможців та призерів відзначили кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх» та управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Серед найкращих : сімейні команди з Червонограда, Жовківського та Сокальського районів.

Переможці обласних змагань будуть представляти Львівщину на Всеукраїнському фіналі фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»! У підсумку право представляти Львівську область на Всеукраїнському фіналі виборола сім’я з Червонограда – Андрій, Тетяна і 10-літня донька Юлія Корнови.