Останні новини

У вівторок відбулось перше пленарне засідання сесії Сокальської райради

У вівторок, 28 березня в Сокалі розпочала роботу 17 сесія Сокальської районної ради 7 демократичного скликання. На порядку денному є більш як 60 питань: Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та районного бюджету Сокальського району за 2016 рік. Звіти розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2016 рік. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік. Також в порядку денному є близько 30 районних програм, які стосуються соціальних, сільськогосподарських, земельних та спортивних напрямків.

Сесія традиційно розпочала роботу о 10 годині. Після привітань депутатів, які відзначили свої уродини в міжсесійний період, районні обранці з великими труднощами все ж таки затвердили порядок денний та перейшли до розгляду питань.

Першими були затверджені три звернення, авторами яких виступили депутати Андрій Сенюк і Олег Кожушко. Зокрема Андрій Сенюк дуже стисло доповів про звернення  щодо недопущення несанкціонованого приймання твердих побутових відходів на місцеві сміттєзвалища та завезення сміття на територію Сокальського району.В свою чергу депутат Олег Кожушко доповів про звернення щодо недопущення скасування мораторію (заборони) на продаж сільськогосподарської землі, яке буде скеровано Президенту України, Прем’єр-міністру та Голові Верховної ради України. І його друге звернення стосується встановлення Дня пам’яті проведення операції «Вісла».

Всі три звернення були підтримані більшістю голосів 30 – «За», проти чи утримались немає, 4 не голосували. Далі депутати розглядали питання згідно з порядком денним. До обіду було розглянуто і прийнято відповідне рішення Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2016 рік. Після перерви, близько 16 години депутати знову приступили до роботи і заслухали внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017. Після тривалого обговорення питання із поправками було прийнято.

Відтак, за пропозицією голови Сокальської районної ради була оголошена перерва. Наступне пленарне засідання 17 сесії районної ради відбудеться у вівторок, 4 квітня.