Останні новини

У селі Хлівчани рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання

22 березня у селі Хлівчани, відбулось пожежно-профілактичне відпрацювання. Перш за все, фахівці Служби порятунку «101» поінформували представників місцевої влади про заходи пожежної безпеки та закликали органи влади та громаду села активно долучатися до навчання населення цих правил.

Рятувальники окреслили ситуацію щодо пожеж та загибелі на них людей на території Сокальського району та населеного пункту зокрема. Після цього рятувальники та соціальні працівники відвідали приватні домоволодіння, де розповідали громадянам про весняно-літній пожежо-небезпечний період та дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Також, надзвичайники рекомендували мешканцям сільської місцевості пильнувати за справністю пічного опалення та електромережі. Традиційно, посилену увагу приділили групі ризику: інвалідам та соціально неблагополучним громадянам, малозабезпеченим та самотнім особам похилого віку.

В ході відпрацювання проведено зустріч з настоятелем храму, з учнями місцевої школи провели виховну годину з питань безпеки життєдіяльності у максимально доступній формі для сприйняття вони намагалися донести важливість дотримання правил пожежної безпеки, на теми: «Контролюй дрібниці у побуті», «Вмикай без перевантажень», «Не випалюйте суху траву», а також торкнулися теми «Вибухонебезпечні знахідки», які є актуальними на сьогоднішній день.

Аби місцеві пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручали пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки й послідовними діями в екстрених випадках.