Останні новини

В Сокалі пройшла позачергова сесія Сокальської міської ради

В Сокалі пройшла позачергова сесія Сокальської міської ради. На порядку денному було 4 питання з різним. Перше – порушення директором КП «Сокальжитлокомунсервіс» умов контракту. Друге – земельні питання, третє – розгляд запитів, звернень та заяв і четверте – різне.

Традиційно сесія розпочала роботу із виконання гімну та  вшанування хвилиною мовчання пам’ять загиблих героїв України. В ході затвердження порядку денного відразу виникла суперечка щодо законності розгляду на позачерговій сесії земельних питань. Окремі депутати наголосили, що це є порушенням законодавства і регламенту. Проте в ході голосування порядок денний був взятий за основу, пропозиція виключити земельні питання не набрала необхідної кількості голосів і порядок денний в цілому був прийнятий без змін.

 

Відтак, по першому питанню доповідала начальник юридичного відділу Сокальської міської ради Христина Чернявська. За її словами для розгляду даного спірного питання була створена комісія, яка детально вивчала контракт укладений із керівником комунального підприємств та статут КП. В результаті було встановлено, що ці два документи суперечать один одному. Контракт передбачає введення змін у штатному розписі із погодженням з міським головою, а в діючому статуті прописано, що керівник має право самостійно приймати на посади працівників без будь-якого погодження. Щоб в майбутньому не виникало подібних ситуацій начальник юридичного відділу запропонувала в подальшому внести зміни у статути комунальних підприємств, щоб не було таких розбіжностей.

В ході обговорення цього питання окремих депутатів обурювало не лише введення нової посади без погодження із міською радою, а й призначення на це місце колишнього керівника КП «Сокальжитлокомунсервіса» Богдана Леськіва. В результаті голосування було вирішено зобов’язати директора КП «Сокальжитлокомунсервіс» Валерія Демідюка вжити заходів щодо приведення штатного розпису адміністративного та виробничого персоналу КП у відповідність із штатним розписом затвердженим в грудні минулого року. Рекомендувати міського голові Вадиму Кондратюку оголосити догану новопризначеному директору за порушення умов контракту.

Далі депутати перейшли до розгляду заяв по земельних питаннях і затвердження технічної документації. На завершення традиційний розгляд запитів, звернень, заяв та скарг мешканців Сокаля. І знову тут постало питання роботи ДП «Датський текстиль». Зокрема депутат Михайло Ваврів зачитав заяву мешканців вулиці Чайковського з проханням зняти питання продажу земельної ділянки, яка знаходиться біля даного підприємства поки останнє не створить  належні екологічні умови.

Заяву Михайла Вавріва депутати взяли до відома. На цьому позачергова сесія Сокальської міської ради свою роботу завершила.