Останні новини

На шахті «Лісова» травмувався 34-річний прохідник

У нейрохірургічне відділення Червоноградської центральної міської лікарні вночі 17 березня доставили гірника, який травмувався у селі Сілець на ВП шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля». Про це повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Зазначено, що прохідник шахти, 1983 року народження, отримав травму внаслідок падіння металевої гідравлічної стійки кріплення. Його госпіталізували у стані середнього ступеня важкості. Стан потерпілого станом на ранок суботи, 18 березня, був задовільним. Причини події – з’ясовуються.

Нагадаємо, 2 березня на шахті «Степова» ВАТ «Львіввугілля» поблизу Червонограда на глибині 550 м стався вибух. Тоді загинуло вісім шахтарів. Ще 23 гірники госпіталізували. Станом на ранок 18 березня на стаціонарному лікуванні перебуває 12 із них, зокрема дев’ять – у Львівській 8-ій комунальній міській клінічній лікарні, троє – у Червоноградській міській лікарні. 13 гірників перебувають на амбулаторному лікуванні в Червоноградській лікарні. Стан усіх пацієнтів – задовільний.