Останні новини

На Сокальщині розпочався місячник озеленення та благоустрою

На території Сокальського району розпочався  місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме до 13 квітня, а 1 квітня пройде День довкілля. Відповідне розпорядження підписав голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих. З цією метою при райдержадміністрації створено оргкомітет та 10 оперативних груп.

В ході місячника заплановано: привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки і сквери; залучити до участі у зазначених заходах волонтерів, громадськість, учнівську та студентську молодь, з відзначенням найбільш активних учасників; організувати та здійснити заходи із благоустрою та озеленення населених пунктів, зокрема створити в установленому порядку в кожному населеному пункті нові зелені зони, парки, сквери, висаджування саджанців дерев і кущів; приведення існуючих сміттєзвалищ до належного стану та ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ на територіях населених пунктів.

Також розпорядження про  проведення  місячника  озеленення, прибирання  та  благоустрою  і  Дня  довкілля в місті Сокаль підписав і міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. Згідно з документом керівникам підприємств, установ, організацій, які знаходяться на території міста та мешканцям міста необхідно впорядкувати приватні та прилеглі до них території, власні подвір’я. Комунальному підприємству «Сокальжитлокомунсервіс»: розробити план  заходів  щодо  проведення  місячника  озеленення,  прибирання  та  благоустрою та забезпечити організацію приведення закріплених територій в належний санітарний стан. Привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки і сквери. Визначити місця для тимчасового скупчення сміття на території міста під час проведення робіт з благоустрою.