Останні новини

Правоохоронці Львівщини вилучили чергову партію фальсифікованого алкоголю

Правоохоронні органи Львівської області продовжують виявляти та припиняти факти незаконного виготовлення підроблених підакцизних продуктів, насамперед горілчаних виробів.

15 березня, Червоноградською місцевою прокуратурою Львівської області спільно з працівниками Управління захисту економіки та районного відділу поліції було виявлено цех у якому виготовляли етиловий спирт та алкогольні напої з марками акцизного податку з явними ознаками підроблення. Під час проведення санкціонованих судами обшуків на території Сокальського району та м. Червонограда вилучено близько 1000 пляшок алкогольних напоїв, які вже були упаковані в ящики з наклеєними марками акцизного збору, понад 100 літрів етилового спирту та марки акцизного податку. Вказана продукція була готова до реалізації. На даний час обшуки тривають.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, з метою збуту підроблених марок акцизного податку) триває. Вживаються заходи щодо проведення першочергових слідчо-оперативних дій з метою документування злочинної діяльності та встановлення осіб причетних до вчинення вказаних злочинів.