Останні новини

Сокальські легкоатлети брали участь у Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики

У  м. Львові проходив ХVІІ Всеукраїнський юнацький турнір з легкої атлетики присвячений пам’яті Ярослав Тягнибока та відкрита першість Львівської обласної організації  фізкультурно-спортивного товариства «Колос» під гаслом «Хто ти, майбутній Олімпієць?».

Змагання поводились у двох вікових категоріях: 2000 рік народження і молодші та 1999 рік народження та старші.В змаганнях прийняли участь учні відділення легкої атлетики ДЮСШ «Соколяни» 2000 р.н. і молодші – тренери Олена Кретів та Марія Пікунова.

Найкращий результат в стрибках в довжину продемонстрував Юрій Генташ, стрибнувши 5 м 75 см і виборов перше місце,а Олександр Чигур, стрибнувши 5 м 55 см посів четверте місце.В бігу на 400 м бронзовою призеркою стала Христина Василяшко.В бігу на 800 м Левко Кішовар посів четверте місце. В бігу на 60 м серед юнаків успішно виступили Віталій Найдич, Ігор Грисюк та Андрій Леськів; а серед дівчат результатом порадувала Ірина Костишин та Каріна Гоба.

Переможці та призери даного турніру були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від організаторів турніру. Вітаємо учасників турніру та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо легких стартів і нових перемог.