Останні новини

На Сокальщину прийшов новий інвестор

Діяльність комунальних служб, об’єднання центрів надання адмінпослуг, залучення інвестицій і робота управлінь, відділів РДА, установ, закладів і підприємств Сокальського району обговорювались в ході вівторкової наради у районній адміністрації.

За даними міського голови Сокаля Вадима Кондратюка, комунальники працюють в штатному режимі, є питання по оплаті компенсації за субсидіями у «Сокальводоканалу», оскільки через брак коштів і підвищення оплати за енергоносії, підприємство може опинитись на межі відключення електроенергії. Відносно даної проблеми мер звернувся до РДА із проханням посприяти у вирішенні питання якнайшвидшого повернення коштів.

За словами голови Сокальської РДА Олега Пелиха, на Сокальщину, а саме у Великі Мости прийшов ще один потужний іноземний інвестор, намірами якого є відкриття підприємства на п’ятсот робочих місць. Зараз ведуться роботи із запуску потужностей, отже за деякий час відбудеться відкриття. За попередніми даними, датське підприємство має намір випускати дивани і крісла престижного класу. Очікується, що на відкриття прибуде голова ЛОДА, попередньо ведуться перемовини про приїзд Президента України Петра Порошенка.