Останні новини

43 мікропроекти Сокальського району стали потенційними переможцями в обласному конкурсі

У Львівській обласній раді затвердили рейтинги учасників та переліки потенційних переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році. Загалом було подано 1300 заявок, з яких експерти обрали 543 кращих проекти. Як повідомив радіо «Сокаль»  депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян, цього року Сокальщина, по кількості виграних мікропроектів є на другому місці. 43 наших проекти стали потенційними переможцями.

З них 18 – галузь освіти, 16-медицина, 6 – дошкільні навчальні заклади та по одному – вуличне освітлення, народні доми та інші пріоритети. Варто додати що в рамках трьох останніх напрямків потенційними переможцеми стали три мікропроект нашого району, по одному на кожну галузь. Це ремонт Народного дому в селі  Реклинець, будівництво вуличного освітлення по вулицях Стуса, Шашкевича, Надбужанська, Українки, Сонячна та Франка в селі Поториця і капітальний ремонт системи опалення приміщення Сокальської школи мистецтв.

Тепер, щоб отримати кошти з обласного бюджету на реалізацію мікропроектів, районна рада повинна підтвердити виділення спів фінансування з районного бюджету. Зробити це необхідно до 30 березня 2017 року.І як повідомив радіо «Сокаль» голова районної ради Микола Пасько, спільна позиція більшості депутатів підтримати виділення коштів для співфінансування всіх мікропроектів.