Останні новини

Зарплату гірників вже перераховують на рахунки шахт – повідомив гендиректор ДП «Львіввугілля»

Шахти впродовж минулої доби працювали у штатному режимі. За час роботи відвантажили 9 вагонів вугілля. За минулу добу – 609 тонн чорного золота. Також він повідомив, що у п’ятницю всі шахти працюють безперебійно, окрім Степової, причини вибуху на якій розслідує спеціальна комісія.

ДП «Львіввугілля» відвантажує вугілля своїм споживачам, серед яких: Добротвірська, Бурштинська та Калуська ТЕС у звичайному режимі. Про це розповів гендиректор держпідприємства Андрій Дяченко.

Він повідомив, що перша зміна гірників на Червоноградській шахті працювала попри те, що профспілки оголосили страйк. Тим часом, за словами Дяченка, друга зміна гірників вийшла на роботу із затримкою на понад годину, оскільки люди очікували інформацію про рішення суду у справі розблокування рахунків ДП «Львіввугілля» для виплати зарплати.

– «Рахунки підприємства розблоковані. 22 млн грн у банку, і їх мають перерахувати на карткові рахунки наших працівників», – розповів гендиректор. Він також підтвердив, що ДП «Львіввугілля» має борги за електроенергію перед ДП «Регіональні електричні мережі» на близько 400 млн грн.

– «Нам не вистачає обігових коштів, щоб виплачувати борги, яких загалом на сьогодні є близько 1 млрд 300 млн грн», – сказав Андрій Дяченко. За його словами, щомісяця підприємству необхідно близько 120 млн грн на виплату зарплат, оплату електроенергії та поточні витрати.