Останні новини

У четвер в Господарському суді області заслуховували справу щодо розблокування рахунків ДП «Львіввугілля»

9 лютого у Господарському суді Львівської області відбулися слухання щодо розблокування рахунків державного підприємства “Львіввугілля”. Про це повідомили у Львівській ОДА.

Зокрема, на сайті господарського суду зазначено, що у справі позивачем виступило ДП “Регіональні електричні мережі”, скаржник на дії органів Державної виконавчої служби ДП ”Львіввугілля”.

Нагадаємо, 8 березня голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив, що шахтарі розпочинають акцію з припиненням відвантаження вугілля через заборгованість по заробітній платі та 9 березня пікетуватимуть обласний суд Львова.

І як вже стало відомо у четвер Львівський господарський суд таки задовольнив клопотання ДП «Львіввугілля» про розблокування рахунків. Відтак шахтарі отримають заробітну плату за січень-лютий цього року. Про це 9 березня оголосила суддя господарського суду Наталія Мороз, яка вела засідання.

Нагадаємо, рахунки ДП «Львіввугілля» були заблоковані державною виконавчою службою через борг за електроенергію (понад 85 млн грн) 8 лютого цього року.

Відтак працівники ДП «Львіввугілля», а це 8 665 осіб, не отримали заробітної плати за два місяці. Сума заборгованої зарплати становить 30 млн 470 тисяч.

Поки тривало судове засідання у цій справі, шахтарі Львівщини на вулиці скандували про відновлення справедливості.