Останні новини

До загального фонду місцевих бюджетів району за 2016 рік надійшло понад 171 з половиною млн грн податків, зборів та платежів

В РДА відбулося засідання колегії на порядку денному було 4 питання. Про виконання бюджету Сокальського району за 2016 рік. Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на поточний рік. Про стан виконання розпоряджень та доручень голови ОДА у структурних підрозділах РДА за минулий рік та про звернення громадян, які надійшли до Сокальської адміністрації та органів місцевого самоврядування за 2016 рік. Проводив засідання голова РДА Олег Пелих.

За інформацією фінансового управління, до загального фонду місцевих бюджетів району протягом 2016 року надійшло понад 171 млн 763 тисячі грн податків, зборів та платежів, що становить 130 цілих 8 десятих % річних планових призначень.

За підсумками 2016 року уточнені планові завдання за доходами загального фонду виконано усіма місцевими радами та районним бюджетом. Протягом звітного періоду на утримання бюджетних установ та виконання загальнорайонних програм та заходів проведено видатки в сумі 621 млн 825 тис грн, з них по загальному фонду – 564 млн 171 тисяча грн та по спеціальному майже – 57 млн 654 тисячі гривень.

Відтак, колегія доручила відповідним структурним підрозділам та службам: посилити контроль за своєчасним і повним надходженням платежів у відповідні бюджети, забезпечити збільшення надходжень до бюджету району податків і зборів за рахунок активізації претензійно-позовної роботи з ліквідації заборгованості зі сплати податків та зборів, посилення роботи з платниками податків з викриття схем ухиляння від сплати платежів до бюджету та інших заходів.

Щомісячно проводити аналіз виконання планових завдань із надходжень до бюджетів усіх рівнів платежів та оперативно вживати заходів щодо недопущення погіршення динаміки цих надходжень.

Водночас, головам міських, сільських, селищної та районної місцевих рад встановити контроль за роботою суб’єктів підприємницької діяльності в частині сплати акцизного податку на роздрібну торгівлю підакцизних товарів, не допускати випадків безоплатного використання суб’єктами господарювання земельних ділянок, водних об’єктів, цілісних майнових комплексів та іншого майна.