Останні новини

О.Синютка запропонував обласній раді виділити одноразову компенсацію з обласного бюджету для загиблих та постраждалих шахтарів

У вівторок, 7 березня, під час засідання сесії Львівської обласної ради голова Львівської ОДА Олег Синютка поінформував депутатів про стан постраждалих шахтарів на шахті “Степова”.

Зокрема, як зазначив Олег Синютка: “Маю надію, що ті постраждалі, які мають найлегші травми, у середу будуть виписані. Стан їх був такий, що лікарі не відправляли їх у інші спеціалізовані заклади Києва чи за кордон. Однак, вчора прибула лікар із київського центру, щоб оглянути їх додатково”, – повідомив він.

Паралельно із рішенням уряду про виплату 500 тисяч грн компенсації сім’ям загиблих шахтарів прийняте рішення виплатити по 75 тисяч грн постраждалим.

Окрім того, вже 160 тисяч сім’ям загиблих виплатили за рахунок страхування нещасних випадків.

Також голова Львівської ОДА запропонував на вівторковій на сесії прийняти рішення про одноразову компенсацію з обласного бюджету. Зокрема, для сімей 8 загиблих планують виплатити по 100 тис та компенсацію постраждалим у сумі 60 тисяч грн для 9 шахтарів із важкими травмами.

А ще по 40 та 20 тисяч грн виплатять тим, хто має легші травми – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.