Останні новини

Гірників, які травмувалися внаслідок вибуху на шахті «Степова», перевели до Львова

20 постраждалих гірників внаслідок вибуху на шахті “Степова” госпіталізовані до опікового відділення 8-ї клінічної лікарні Львова, з яких 3 у тяжкому стані. Про це інформує прес-служба ДСНС у Львівській області.

За словами  начальника управління охорони здоров’я міста Володимира Зуба, усі постраждалі  поетапно з  20 год. вечора до 3 год. ночі були доставлені до 8-ї лікарні.”Впродовж ночі проводилися лікувальні заходи, і на ранок стан усіх пацієнтів стабільний, у частини – середньої важкості. Важкість стану зумовлюється опіками дихальних шляхів, у деяких пацієнтів також опіками обличчя і кісток. На даний момент загрози для життя жодного пацієнта немає”, – зазначив Володимир Зуб.

Сокальський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує членів сімей гірників, які постраждали на шахті «Степова», що в Сокалі працює психолог Наталія Володимирівна Кліщ. Контактні телефони: 096-43-22-108 або 093-510-41-37. На базі 8 клінічної лікарні діє психологічна служба Львівського обласного центру СССДМ, яка може забезпечити рідних травмованих гірників житлом, на час їх лікування. Телефон: 068 -927-68-50. Телефон директора Сокальського РЦСССДМ Олександр Міщук: 098-275-11-53