Останні новини

Зекономити на оплаті за електроенергію допоможе багато тарифний лічильник

В умовах постійного зростання цін на світло на допомогу приходять багатотарифні лічильники електроенергії, що працюють за принципом “день – ніч”. Споживана електроенергія практично завжди становить суттєву статтю витрат. Не рятують від великих витрат навіть енергозберігаючі освітлювальні лампочки.

Альтернативним методом економії сімейного бюджету є установка багатотарифних лічильників. Єдина його відмінність від стандартного електролічильника полягає в тому, що облік електроенергії ним проводиться диференційовано. Основна економія коштів починається при витраті електроенергії в нічний період. Триває він з 23:00 до 07:00, зате вартість одного кіловата електроенергії знижується на 50%, у порівнянні, з денним тарифом. Окупність такого лічильника в середньому трішки більше року, якщо вночі користуватиметься пральною та посудомийною машинами, водонагрівальними приладами, тощо.

Щоб встановити багато тарифний прилад обліку достатньо звернутись із заявою у Сокальський РЕМ за адресою: м. Сокаль, вулиця Яворницького, 82 або подати заяву через інтернет – у розділі «Персональний кабінет» на веб-сайті  Львівобленерго і оплатити рахунок за послуги переходу на зонний облік. Консультації та роз’яснення для споживачів щодо встановлення багато тарифних приладів обліку можно отримати за телефонами Сокальського РЕМу: код 257 2-15-72 або 2-86-91, кол-центр 0-800-501-568.