Останні новини

В Сокалі пройшов турнір памяті вчителя фізкультури Юрія Вуйціка

Днями в спортивному залі Сокальської школи №4 проходив турнір з міні-футболу серед юнаків 2004 років народження, присвячений пам’яті Юрія Вуйціка, в минулому вчителя фізкультури Сокальської гімназії, школи №5 та школи інтернату і палкого прихильника дитячого футболу.

В змаганнях, які вже організовуються в чотирнадцяте, взяли участь 8 команд з Сокальських освітніх закладів 2,3,4 та 5, а також з шкіл Тартакова, Забужжя, Жвирки. Під час турніру учасників привітали дружина Юрія Світлана Микитівна, директор ДЮСШ «Буг» Василь Сидор. Після попередніх ігор в групах до пів-фіналу увійшли команди Сокальських шкіл 2, 3, 4 та зі Жвирки.

За ІІІ місце змагались юні футболісти школи №2 та смт Живрка. З рахунком 5:2 перемогли футболісти другої школи, які і посіли третє місце.  Напруженим та цікавим виявився фінальний поєдинок, де зустрілись юні копуни третьої та четвертої шкіл. Матч завершився із рахунком 4:1 на користь команди Сокальського навчального закладу №3, яка і виборола перше місце, на другому школа №4.

Переможець та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу молоді і спорту СРДА. Також всі учасники отримали солодощі від Світлани Вуйцік.