Останні новини

Сокальські футболістки успішно виступили у міжобласний турнір з футзалу

Наприкінці лютого у Малевичах проходив міжобласний турнір з футзалу серед дівчат 2003 року народження та молодших, присвячений пам’яті засновника дівочого футболу на Волині Євгена Бубнюка. В змаганнях взяли участь команди з Чернігова, Конотопа, Луцька, Львова, Хмельницького, Володимир-Волинського, Ковеля, Горохова, Ківерців та спортсменки ДЮСШ «Буг».

За результатами матчів у попередніх підгрупах  наші дівчата здобули три перемоги та дві поразки і увійшли до команд, які виборювали нагороди турніру. Сокальчанки у матчі за третє місце зустрілись із футболістками Хмельницького. Основний час гри завершився внічию 2:2. Лише в серії післяматчевих пенальті поступилися із рахунком 4:5 посіли почесне четверте місце серед 12 команд, більшість з яких є постійними учасниками і призерами чемпіонатів України. А переможцем стала команда Сумської області, на другому місці Чернігів. Але без нагород наша команда не залишилась. Сокальського капітана Наталію Корнацьку визнано кращим захисником турніру.

Загалом у складі Сокальської команди були: Настя Плечінь та Яна Харчина зі Жвирки, Настя Шмандровська і Наталя Корнацька з Ульвівка, Варя Новікова з Сокаля, Настя Струж з Карова, Таня Коцюбяк і Божана Дуб з Стенятина. За словами директора ДЮСШ «Буг» Василя Сидора турнір був організований на високому професійному рівні. Тренери висловлюють подяку батькам за сприяння в організації поїздки на змагання і запрошують дівчат з Сокаля та сіл району приєднатись до їх дружньої та веселої команди, а небайдужих людей долучитись до розвитку та підтримки дівочого футболу.