Останні новини

Районний військомат проводить агітаційну компанію щодо залучення добровольців на контрактну службу

На Сокальщині працює мобільна виїзна група Сокальського районного військового комісаріату з метою залучення громадян до контрактної служби. Працівники військомату виїзжають у  населені пункти району з різноманітної наглядною агітацією, розповідають про переваги служби за контрактом, загалом шукають потенційних кандидатів, які в добровільному порядку можуть вступити на військову службу на певний період і протягом якого вони зобов’язуються виконувати умови укладеного контракту. Про це радіо «Сокаль» повідомив старший офіцер відділення комплектації Сокальського районного військомату капітан Олег Філіпчук. За його словами таку агітаційну роботу вони розпочали з січня 2017 року і за цей період близько 10 осіб з Сокальщини вже виявили бажання  піти служити в Збройні Сили України.

Щоб людина могла піти на контрактну службу, вона повинна мати бажання, відповідне здоровя та не притягуватись до кримінальної відповідальності. Це є основні вимоги до кандидатів для проходження військової служби. Також людина повинну усвідомлювати, що після необхідної підготовки у військовій частині, її буде відправлено в зону проведення АТО.

Перший контракт для осіб рядового складу укладається терміном на 3 роки, також для сержантів і прапорщиків може бути від 3 до 5 років, для громадян, які були призвані за мобілізацією і перебували в зоні АТО не менше 11 місяців передбачено короткостроковий контракт на пів року.

Для військовослужбовців контрактників передбачено значний соціальний пакет. Це і щорічна відпустка із збереженням грошового та матеріального забезпечення, отримання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військово-медичних закладах, отримання безкоштовного житла за рахунок держави, відповідне грошове, продовольче та майнове забезпечення.

Усім бажаючим  отримати всю інформацію з питання прийняття на військову службу за контрактом, умов проходження, вимог до кандидата треба прийти до військкомату за адресою: місто Сокаль, вул..Семенюка 2. Контактний телефон: 7-30-18 або 093-207-88-15. Вимоги для кандидатів: вік – від 18 до 60 років, задовільний стан здоров’я, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку.