Останні новини

На Сокальщині завершився чемпіонат району з футзалу

На Сокальщині завершився чемпіонату району з футзалу, який проходив під егідою торгової марки «GIVOVA”.

Матчі останнього ігрового дня завершились із рахунками: Волсвин-“Чікаго” (Червоноград) 2:2, Чікаго-Датський текстиль 4:4, Волсвин-Датський текстиль 4:2, Свитазів-Белз 4:2, Шпиколоси-Белз 4:4, Свитазів-Куличків 2:2, Шпиколоси-Куличків 2:4.

За результатами одноколового турніру перше місце завоювала команда Волсвина, у якої 16 очок. На другому “Чікаго” із 14 очками, на третьому Датський текстиль, який набрав 13 балів. Ще чотири команди набрали однакову кількість очок і подальші місця визначались за різницею м’ячів. На четвертому Белз, на п’ятому – Свитазів, на шостому – Шпиколоси і на сьомому – Куличків.

Всі команди учасники нагороджені дипломами від оргкомітету турніру, призери і кращі гравці – кубками та футболками від  торгової марки «GIVOVA”. Кращим воротарем  став Богдан Литвинчук з Волсвина, кращими гравцями Назар Заморський з Датського текстилю і Андрій Кобрін з Червонограда, кращим бомбардиром – Юрій Гончар з Белза. Організатори турніру висловлюють подяку підприємцю Богдану Вецю та директору ОЛК «Ровесник» Василю Карвацькому за сприяння в організації і проведенні чемпіонату, повідомив голова суддівської колегії турніру Степан Баштик.