Останні новини

В Сокалі відкрили меморіальну дошку Герою АТО Антону Козачуку

В понеділок, подвір’я Сокальської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №5 було заповнене, учнями та вчителями,друзями, знайомими та рідними Антона Козачука, адже саме в цей день відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки сокальському герою, який рік тому загинув за визволення та єдність України в зоні анти-терористичної операції. Священнослужителі відправили поминальну панахиду,після чого освятили пам’ятну дошку,  до якої присутні піднесли квіти та запалені лампадки.

До рідних та близьких звернулися голова районної державної адміністрації Олег Пелих та міський голова Вадим Кондратюк, які подякували матері та дружині за безстрашного воїна, який не побоявся, не заховався і не втік від війни. Закликали школярів пам’ятати свого захисника та наслідувати його у любові до держави, у патріотизмі…До слова була запрошена мати Антона Козачука – Любов Михайлівна, яка поділилася спогадами про сина та з вдячністю звернулася до усіх, хто підтримував та допомагав родині у важку хвилину.Спогадами про Антона Козачука – як активного та життєрадісного школяра також поділилася директор Сокальської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів  №5  Валентина  Михайлевич.

Антона Козачукапом’янули хвилиною мовчання, та ВІДПУСТИЛИ – символічно випустивши білого голуба у небо. Реквієм закінчився запаленням свічок та покладанням квітів до меморіальної дошки, яка тепер стала символом безсмертної пам`яті Героя. До слова, її відкриттям завдячують бійцям правого сектору та владі міста Сокаль.