Останні новини

В селі Волиця пройшли громадські слухання щодо створення об’єднаної громади

У п’ятницю, 24 лютого у селі Волиця (Комарівська) пройшло громадське обговорення щодо можливості створення об’єднаної територіальної громади у складі трьох місцевих рад району: Волицької, Поторицької та Переспівської. Учасниками заходу були керівники району, депутати різних рівнів, окремі голови місцевих рад та громади сіл.

Це вже не перша зустріч з даного приводу, ідея створення такої громади виникла ще у 2013 році. 3 червня 2014 року вже були громадські слухання щодо об’єднання Волицької та Переспівської сільських рад і результатом стало прийняття позитивного рішення.

Спочатку до слова запросили запрошених гостей, які розповіли, що таке ОТГ, які вона функції виконує  і які кроки громаді треба пройти, щоб об’єднатися. Далі думку громад виловили голови місцевих рад. За словами Поторицького сільського голови Тараса Юхима, поставши перед вибором приєднатись до Сокальської чи до Волицької громади, більшість вибрали саме останню. Голова Переспівської сільської ради Степан Кіндратюк додав, що більшість його громади все ж таки говорить за об’єднання із Волицею, хоча їм також пропонують долучитись і до Тартаківської громади.

В результаті присутні мешканці Волиці одноголосно підтримали створення Волицької ОТГ. Далі аналогічні обговорення пройдуть і інших населених пунктах даних місцевих рад, де і прийматимуться остаточні рішення.