Останні новини

На Сокальщині зростає кількість безробітних

На Сокальщині зростає кількість безробітних. Станом на 15 лютого на обліку в Сокальському районному центрі зайнятості є 480 безробітних, хоча станом на 1 січня їх було 360. За словами начальника служби праці Віктора Лащука, таке зростання пов’язане із підняттям рівня мінімальної зарплати до 3 200 гривень і підприємці змушені скорочувати своїх працівників.

Водночас з початку року за сприяння центру зайнятості було працевлаштовано 123 особи, скеровано на громадські роботи 8 чоловік та на перенавчання – 16. Серед безробітних, які стоять на обліку 190 – це молоді до 35 років, 241 – жінка та 224 – це сільське населення. 112 мають повну вищу освіту, 171 – професійно-технічну. Натомість районна служба праці пропонує лише 12 вільних вакансії, серед яких в основному робітничі професії: швачка, підсобні робітники, маляри, охоронці.

Також, на обліку є 38 учасників АТО і для них є 31 вільна вакансія. На сьогодні 5 проходять перенавчання з подальшим працевлаштуванням на підприємствах району. За словами Віктора Лащука багато наших підприємств виявили бажання допомогти у пошуках роботи демобілізованим району. Окрім того укладена угода про співпрацю між центром зайнятості та районним військоматом. Його представники постійно беруть участь в різних семінарах, проводять співбесіди із безробітними щодо залучення до контрактної служби.