Останні новини

Правоохоронці розробили заходи, спрямовані на зміцнення стану законності в районі

Новопризначеним керівником Червоноградської місцевої прокуратури Ярославом Гарасимчуком у приміщенні Сокальського відділу місцевої прокуратури днями була проведена координаційна нарада керівників правоохоронних органів з порядком денним «Про стан діяльності правоохоронних органів Сокальського району у сфері протидії злочинності та корупції упродовж 2016 року».

В нараді взяли участь керівництво Сокальського відділення поліції, начальник Червоноградського МВ УСБУ у Львівській області, керівництво відділів прикордонної служби «Павловичі» та «Белз», митного посту «Угринів», Сокальського міськрайонного відділу з питань пробації, а також голови Сокальської районної та міської рад, керівництво Сокальської районної державної адміністрації. Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник Сокальського відділу Червоноградської місцевої прокуратури Наталія Іванойко.

Зокрема обговорено питання забезпечення правопорядку в громадських місцях, встановлення камер відеоспостереження в місті та районі з метою швидкого та ефективного виявлення і розкриття злочинів, шляхи зменшення злочинності серед неповнолітніх, її профілактики, виявлення фактів кримінально- та адміністративно-караної корупції, злочинів у сфері земельних відносин та бюджету, на пріоритетних напрямках економіки тощо.

За результатами наради розроблено спільні заходи, спрямовані на зміцнення стану законності, протидії злочинності та корупції, підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів Сокальського району на І півріччя 2017 року.