Останні новини

Судитимуть начальника поліції, який не заповнив електронної декларації

Відділом організації діяльності в сфері запобігання та протидії корупції встановлено факт неподання декларацій працівником Національної поліції у Львівській області. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

З’ясовано, що заступник начальника Сокальського відділення поліції – начальник слідчого відділення Червоноградського відділу поліції, будучи звільненим із служби в жовтні 2016 року, умисно не подав щорічну декларацію за 2015 рік, яку необхідно було подати до 30 жовтня 2016 року, а також декларацію при звільненні, яку потрібно подати не пізніше двадцяти робочих днів з дня, коли суб’єкт декларування дізнався про звільнення.

За фактом умисного неподання працівником ГУ НП у Львівській області декларації зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366-1 КК України (декларування недостовірної інформації), досудове розслідування у якому проводиться слідчим відділом прокуратури Львівської області. За вчинення вказаного правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.