Останні новини

Сокальчани взяли участь у змагання з шашок за програмою 26 спортивних ігор Львівщини

У ці вихідні, 18 та 19 лютого в місті Турка проходили змагання з шашок за програмою 26 обласних комплексних спортивних ігор Львівщини. Про це радіо «Сокаль» повідомила головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мар’яна Копейка.

За її словами позмагатися за шашківницею прибула рекордна кількість команд міст та районів області, а це понад 40, серед них: дорослих – 19 команд, ветеранів – 16 команд та 6 команд центрів «Інваспорт». До слова, на попередніх змаганнях минулого року в Новому Роздолі було 27 команд.

На урочистому відкритті змагань багаточисельних учасників привітали заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, президент федерації шашок Львівщини Іван Ільницький, завідувач сектору молоді і спорту Турківської РДА Василь Поточний, голова міжнародної організації «Світовий Конгрес Бойків» Петро Косачевич та художній колектив Турківського районного народного дому «Бойківські переспіви».

Команду Сокальського району представляли: Олена Біленька, Петро Вараниця та Володимир Юхновський – в категорії дорослі та Ірина Краснова, Любомир Сватюк та Андрій Салига в категорії ветерани. Змагання проводились за швейцарською системою в командному заліку.

В підсумку сокальчани посіли четверте загально-командне місце серед дорослих та п’яте – серед ветеранів. За словами головного спеціаліста відділу молоді та спорту Мар’яни Копейки наступний вид комплексних ігор Львівщини – бадмінтон, проходитиме 18 березня у місті Львів.