Останні новини

Сокальщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого, Сокальщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні. Зокрема в Сокалі о 12 годині пройшла панахида, віче, покладання квітів та запалення лампадок, біля стіни пам”яті Героям Небесної Сотні. Згадати трагічні дні лютого 2014 року, коли Сокальщина, та і вся Україна молилась за людей на Майдані,  прийшли громада міста, представники влади, різних установ та підприємств, духовенство. Священники відслужили панахиду і до присутніх звернулись митрофорний протоієрей отець Ярослав Кащук, голови СРДА та Сокальської райради Олег Пелих і Микола Пасько, очевидці трагічних подій лютого 2014 року, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк та отець Андрій Копчак.

Останні дні лютого 2014 року ввійшли в історію України, як символ героїзму українців та величезного злочину влади проти свого народу. Що відбувалось в Києві 18-20 лютого присутнім нагадала ведуча Олена Назарова.

В ході урочистого віча присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Майдану і під звуки пісні «Плине кача» поклали квіти та запалені лампадки до стіни пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Додамо, що з метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні в населених пунктах району пройшли заходи за участю представників влади, депутатів, духовенства, громадськості; в центральній районній бібліотеці та бібліотеках району організовані книжкові виставки, години спілкування, виставки-панорами, присвячені подіям Революції гідності; в навчальних закладах району, військових частинах, закладах культури – тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року та про їх учасників.