Останні новини

Дороги і мікропроекти пріоритети Сокальщини у 2017 році

На останній нараді голів та секретарів місцевих рад Сокальського району, присутні обговорили питання розподілу вільних лишків районного бюджету, в сумі близько 23 мільйонів гривень. За словами голови СРР Микола Паська, наступного місяця планується проведення сесії Сокальської районної ради, на якій будуть приймати районні програми та виділятимуть фінансування. В Сокальську районну раді вже надійшло багато листів від голів місцевих рад району щодо виділення спів фінансування на різні потреби і спільно ці суми перевищують існуючий залишок коштів. Основними пріоритетами при розподілі коштів стануть дороги та мікропроекти.

Далі до голів звернувся начальник сектору превенції патрульної поліції Сокальського відділення Червоноградського відділу поліції Олександр Сідельник. За його словами, згідно зі штатним розписом територію міста Сокаль та Сокальсього району повинні обслуговувати 9 дільничних інспекторів, наразі є лише 7. Із-за специфіки розташування населених пунктів району, значної навантаженості, коли один дільничний обслуговує по кілька сільських рад і просто фізично не може щодня навідуватись у кожне село, стає потреба у помічниках, які завжди були б на місці, та до яких можна звернутися зі своїми скаргами й заявами щодо правопорушень. Тут суттєву допомогу дільничним району при охороні громадського порядку можуть надавати і громадські формування, які дійсно працюють, а не створені лише на папері, наголосив Олександр Сідельник.

Дільничні інспектори раз в квартал повинні звітувати перед громадою про проведену роботу, тому Олександр Сідельник закликав голів запрошувати на різні збори чи сходи села правоохоронців, щоб люди мали можливість послухати та задавати питання що їх цікавлять.