Останні новини

У Сокальській РДА відбулась традиційна вівторкова нарада

У Сокальській РДА відбулась традиційна вівторкова нарада. В її ході були обговорені питання діяльності комунальних та оперативних служб, робота управлінь і відділів РДА, установ, закладів і підприємств Сокальського району. Проводив нараду голова РДА Олег Пелих.

В Сокалі комунальні підприємства працюють в штатному режимі, про це повідомив міський голова Вадим Кондратюк. Теплокомуненерго забезпечує тепловий режим для усіх абонентів, працівники житлокомунсервісу здійснюють прибирання вулиць і посипання доріг.

Морозна погода не дуже вплинула на захворюваність мешканців Сокальщини, рівень не доходить до епідемічного порогу, про це поінформував головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. У відділеннях лікарні дотримується температурний режим, котельні працюють в штатному режимі.

Начальник Управління держпродспоживслужби в Сокальському районі Андрій Мисик повідомив, що служба отримала вакцину проти сказу. Отже, ветеринари готові проводити щеплення тварин. Сокальчани вже можуть приходити із своїми улюбленцями до ветлікарні, а найближчим часом працівники служби поснуть вакцинувати тварин по району.

За даними Андрія Мисика у Варяжі мешканці скаржаться на збільшення популяції лисиць. Як зазначив керівник Управління держпродспоживслужби за грудень 2016 – січень 2017 року в Сокальському районі мисливці вполювали більше 40 пухнастих.