Останні новини

Голова Сокальської РДА під час звіту перед громадою окреслив перспективи на 2017 рік

Минулого тижня перед громадою Сокальщини відзвітувався голова РДА Олег Пелих. У своєму звіті він наголосив на позитивних зрушеннях та справах, які відбулися у минулому 2016 році у всіх сферах життєдіяльності району та коротко окреслив перспективи на 2017 рік.

Серед яких виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, зокрема дороги Рава-Руська – Гайок; Комарів – Переспа;  Червоноград – Перетоки; Сокаль – Стоянів, а також (Сокаль – Червоноград) – Забужжя.

Також модернізація Сокальського ЦНАПу за адресою вулиця Шашкевича,7 за допомогою участі в проекті технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг, як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади».

Реалізація заходів районної програми «Енергоефективності та енергозбереження для бюджетної сфери району на 2015-2017 роки».

Окрім того, продовження реалізації проекту будівництва вітро-електростанцій на землях запасу Острівської сільської ради за межами сіл Бережне та Рудки.

Також у 2017 році планують розробити містобудівну документацію. В галузі освіти заплановане відкриття Пристанського НВК «ЗШ І-ІІ ст – ДНЗ» та відкриття Сілецького дошкільного навчального закладу.

Проведення фестивалю трьох культур “Белзька брама” та започаткувати «Свято обжинок». І останній пункт пріоритетного плану на 2017 рік це будівництво і облаштування сучасних  спормайданчиків у місцях масового відпочинку населення, наголосив під час публічного звіту голова Сокальської РДА Олег Пелих.