Останні новини

Друге пленарне засідання сесії Сокальської райради пройде наступного тижня

Друге пленарне засідання 16 сесії Сокальської районної ради, яке планувалось провести у середу 8 лютого відбудеться наступного тижня, 14 лютого. Таке рішення було прийнято за рекомендацією президії Сокальської районної ради. Нагадаємо, що депутатам залишилось розглянути 2 питання порядку денного. Це про визнання роботи голова СРДА Олега Пелиха незадовільною та розгляд запитів, звернень депутатів Сокальської районної ради та відповідей на них.

На першому пленарному засіданні 16 сесії районні обранці розглянули 12 питань порядку денного. Серед них – про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету. Доповідач начальник фінансового управління СРДА Галина Леонова зазначила, що постановою КМУ від 14.12.2016 № 974 передбачено підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів. Разом з цим органам місцевого самоврядування надано право приймати власні рішення про зростання тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів та установ, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.

Загалом місячні видатки на ці потреби для галузі освіти становлять 120 тисяч гривень при штаті 163 з половиною одиниці, а для галузі культури – 102 тисячі гривень.

Отож, 33 голоси – “За” і рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету прийнято одноголосно.