Останні новини

В музеї «Сокальщина» діє нова виставка “Ляльковий вернісаж”

В історико-краєзнавчому музеї «Сокальщина» відбулось відкриття виставки «Ляльковий вернісаж». В експозиції демонструються 250 різноманітних ляльок, які були виготовлені вихователями дошкільних навчальних закладів району, батьками спільно із дітьми.

Як розповіла організатор виставки, методист районного метод кабінету відділу освіти СРДА Марія Тимошик   усі ці вироби є підсумком оголошеного у минулому році районного конкурсу «Українська ляльки». Він дуже швидко поширився дитячими садочками Сокальщини, його підхопили вихователі, батьки, діти і зробили ляльки – мотанки, обереги, ляльки –  наречена, господиня, колядничка, травниця, тощо. Усі виготовлені із різноманітного матеріалу: папір, нитки, дерево, тканина, солома.

 

Справжньою окрасою відкриття виставки стали маленькі дошкільнята 5 садочка. Музичні керівники та малеча в українських костюмах підготували для присутніх невеличку концертну програму, співали українські пісні, декламували вірші.

В ході відкриття виставки усі учасники районного конкурсу були нагороджені грамотами відділу освіти СРДА. Перебуватиме експозиція «Ляльковий вернісаж» в музеї «Сокальщина» до 7 березня. Установа працює у вівторок, середу та п’ятницю з 11 до 16 години, а для групових замовлень в будь-який день.