Останні новини

В СРДА пройшла традиційна вівторкова нарада

Питання життєдіяльності району традиційно обговорювались в ході вівторкової наради в Сокальській РДА. Проводила її І-й заступник голови адміністрації Ірина Задолинна. Про ситуацію доповідали керівники підрозділів РДА, установ, закладів та підприємств, міський голова Сокаля та оперативні служби Сокальського району.

Очільник міської ради Вадим Кондратюк зазначив, що комунальники Сокаля працюють в робочому режимі. КП «Сокальтеплокомуненерго» дотримується температурний режим, водоканал оперативно вирішує усі проблеми. Працівники «Сокальжитлокомунсервісу» розвезли пісок на усі ділянки, прибиральники розкидають його. Вже вирішується питання щодо забезпеченості підприємства паливом, 10 лютого стане відомий переможець тендеру. Наразі ж використовується пальне з інших комунальних підприємств.

Районна служба ДСНС готова до будь-яких викликів погоди. Про це повідомив начальник Сокальського райвідділу ГУ ДСНС Олег Тимчак. В разі погіршення погодніх умов та різкого зниження температури повітря, рятувальники надати послуги усім, хто потрапить у надзвичайні ситуації. В районному відділі немає мобільного пункту обігріву, проте, за потреби, такий можуть оперативно доставити зі Львова і розмістити поблизу проблемних ділянок.

Очільниця Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва в ході наради нагадала присутнім про обов’язкове подання Е-декларації до 1 квітня. Задля її заповнення необхідний електронний ключ, про який слід подбати заздалегідь. Крім того, обов’язковим є і декларування доходів особам, які їх отримували протягом 2016 року. Такі декларації потрібно подати до 1 травня 2017 року.