Останні новини

У четвер, 2 лютого у Сокалі проходила 16 сесія районної ради

У четвер, 2 лютого в Сокалі пройшла 16 сесія Сокальської районної ради. Депутати розпочали роботу із хвилини мовчання на загиблими героями України, обрали редакційну та лічильну комісії і затвердили порядок денний.

Далі районні обранці перейшли до розгляду Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2017 році. Заступник голови ради Василь Бойко доповів, що мета програми підтримати громадян, які опинились у скрутних життєвих обставинах шляхом виділення їм фінансової допомоги. В ході обговорення було запропоновано додати до переліку громадян, яким надається допомога – важкохворих, а також врегулювати питання оперативного виділення коштів, щоб люди мали змогу отримати гроші відразу після звернення, не чекаючи кілька місяців, як було минулого року. В результаті 33 голоси – за і програма була затверджена.

Також були підтримані – програма, яка стосується розвитку місцевого самоврядування і питання вступу в Асоціацію рад Сокальщини, оновлений штатний розпис КП ТРК «Сокаль» та питання оренди приміщень. Зокрема, мова йшла про частину приміщень, які Сокальська районна організація «Товариство Червоного Хреста» орендує в музичній школі імені Віктора Матюка.

Відтак, підійшовши до питання визнання роботи голови СРДА Олега Пелиха незадовільною, депутати підтримали пропозицію Романа Шевчука, все ж таки перенести розгляд даного питання у зв’язку з відсутністю голови районної державної адміністрації. Було вирішено сесію не закривати і ІІ пленарне засідання провести 8 лютого.