Останні новини

Призначено нового керівника Сокальського відділу Червоноградської місцевої прокуратури місцевої прокуратури Ярослава Гарасимчука

Перший заступник прокурора Львівської області, представив нового керівника колективу Червоноградської місцевої прокуратури.

Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник Сокальського відділу Червоноградської місцевої прокуратури Наталія Іванойко.

За її словами, за результатами успішного проходження відкритого чотирьох-рівневого конкурсу на зайняття вакантних адміністративних посад в місцевих прокуратурах наказом Генерального прокурора України на посаду керівника було призначено Ярослава Гарасимчука, який до цього обіймав посаду заступника керівника та згідно функціональних обов’язків відповідав за реалізацію прокурорських повноважень на адмінтериторії Сокальського району.

На сьогоднішній день до його компетенції відноситься реалізація конституційних функцій прокуратури на території Червонограда, Сокальського та Жовківського районів області.

При цьому, основними пріоритетами діяльності новопризначеного керівника залишатимуться зміцнення стану законності на ввіреній території, налагодження тісної співпраці з громадськістю, взаємодія із засобами масової інформації та боротьба з корупцією.