Останні новини

Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації. На розгляд були подані 6 проектів детального плану території (ДПТ).

Зокрема відповідно до рішень Карівської сільської ради, було розроблено та представлено проект детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в селі Карів на вулиці Молодіжна на 28 ділянок під будівництво житлових будинків, 2 ділянки під громадську забудову (для об’єктів торгівлі) та 1-на ділянка для встановлення технічних споруд на території загальною площею майже 9 з половиною га.

На замовлення Бутинської сільської ради було розроблено та представлено на розгляд два проекти кварталів житлової забудови в селах Бутини (45 ділянок) та Пристань по вулиці Свободи (15 ділянок). Присутніми розглядався проект ДПТ з метою розташування двох житлових будинків по вулиці Травнева у селі Бутини.

Також по згаданій сільській раді відповідно до розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації було розроблено проект детального плану території частини колишнього господарського двору в селі Шишаки.

Для села Релинець по вулиці Зарічна було розроблено проект ДПТ з метою впорядкування території та розташування житлової забудови садибного типу.

Відтак, членами архітектурно-містобудівної ради були прийняті рішення по кожному окремо представленому проекту.

В цілому, після врахування окремих зауважень рада рекомендувала їх до затвердження.

Окрім того районним архітектором Мирославою Баралус в черговий раз було наголошено присутнім головам місцевих рад, на території яких розроблені проекти кварталів житлової забудови, на необхідності резервування не менше 30% від загальної кількості земельних ділянок для потреб учасників АТО