Останні новини

За січень до бюджету району надійшло 12 млн 315 тис грн податків і зборів – виконання становить 91%

Питання життєдіяльності району традиційно обговорювались на вівторковій нараді в Сокальській РДА. Про ситуацію по підрозділах РДА, установах, закладах і підприємствах району доповідали їх керівники. В цілому обстановка стабільна.

Заступник начальника фінансового управління повідомила, що за січень до бюджету району надійшло 12 млн 315 тис гривень податків і зборів (виконання становить 91%), а до районного бюджету 7 млн 93 тис гривень це майже (74% планових призначень на січень).

Начальник Сокальсько-Червоноградської ОДПІ поінформувала, що у п’ятницю, 3 лютого об 11 годині відбудеться засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Медики росту захворювань на ГРВІ і ГРИП не спостерігають. Як зазначив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, є питання щодо оплати за енергоносії, адже не було фінансування. Наразі ж дане питання вирішується шляхом перекидання коштів з літніх місяців.

Епізоотична ситуація в районі також стабільна. Про це повідомив начальник Управління держ-прод-спожив-служби в Сокальського районі Андрій Мисик. Наразі службу також турбує питання коштів, управління, за словами керівника, поки профінансоване лише на 45% від місячних потреб.

За інформацією директора районного центру зайнятості Віктора Лащука, з початку року в службі зареєстровано 450 безробітних. Поряд із ростом кількості людей, які шукають роботу, зменшилась кількість вакансій. Зараз в центрі є лише 6 оперативних вакансій. Зменшений і рівень пропозицій для учасників АТО. Зараз їх 18, але і ці вакансії не дуже цікавлять атівців, зазначив очільник районного центру зайнятості.