Останні новини

В ДП «Львіввугілля» відбулося засідання ради директорів

Підсумки роботи січня року та напрацювання на лютий обговорили на раді директорів 30 січня 2017 року в ДП «Львіввугілля». Очікуваним став стабільний ритм роботи держпідприємства з початку поточного року.

План з видобутку вугілля і проходження гірничих виробок виконується на 105,1% та 108,6%.

Актуальні питання: постачання матеріалів, ремонт техніки, забезпечення ЗІЗ та інші вирішуються в робочому порядку. «Дисципліна, чітке виконання поставлених завдань, організованість та взаєморозуміння – це основні чинники нашого з вами успіху та чіткого бачення подальшої роботи ДП «Львіввугілля» – наголосив генеральний директор Андрій Дяченко на засіданні ради директорів.

Крім того, він тезисно окреслив питання щодо е-декларування і виконання чинного законодавства, дотримання термінів подачі декларації, а також дотримання правил техніки безпеки та охорони праці на робочих місцях, контроль за їх виконанням усіма працівниками підприємства, оздоровлення та відпочинок працівників держпідприємства в ОЛК «Ровесник», по якому ведуться напрацювання.

Профспілкові лідери Олег Турчин та Віталій Оніжук піднімали питання щодо встановлення тарифних ставок та посадових окладів виходячи з прожиткового мінімуму 1600 грн. Це питання також піднімалося ними на рівні міністерства, Львівської ОДА і перебуває на особистому контролі.