Останні новини

На шахті «Червоноградська» травмувався гірничий робітник очисного вибою

В неділю, 29 січня о 6 годині вечора надійшло повідомлення про те, що у шахті «Червоноградська» о 17:30 внаслідок притискання гідравлічним домкратом отримав травму кінцівки ноги гірничий робітник очисного вибою, 1980 року народження, житель міста Червоноград. Про це повідомили в департаменті цивільного захисту Львівської ОДА. Потерпілого направлено на лікування центральної міської лікарні. Стан чоловіка на 6 годину ранку 30 січня задовільний. Причини події наразі ще – зʼясовуються.

Нагадаємо, за минулий тиждень на шахтах ДП «Львіввугілля» постраждали ще три працівники. 26 січня, о 22 годині прохідника шахти «Межирічанська», 1975 року народження було направлено до травматологічного відділення центральної міської.

Днем раніше, 25 січня стався ще один обвал в шахті “Межирічанська”, цього разу постраждав 39-річний кріпильник жителя с.Поздимира Радехівського району, якого у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення лікарні.

23 січня, близько 4 години ночі також до цього відділення був направлений працівник шахти «Степова» ДП «Львіввугілля», 1984 року народження, жителя міста Червоноград. Травмування сталося теж внаслідок обвалу породи.