Останні новини

В історико-краєзнавчому музеї «Сокальщина» відбувся круглий стіл

В історико-краєзнавчому  музеї «Сокальщина» було проведено засідання круглого столу «Сокальщина у вирі подій української революції 1917-1921 рр.: відомі та маловідомі факти», присвячений відзначенню початку 100-річчя української революції 1917-1921 рр..

Директор музею, Василь Волошин, розповів про заснування музею, а також представив виставку експозицій, присвячену подіям  революції на Сокальщині. Методист відділу освіти Рябова Оксана Миколаївна запросила присутніх до обговорення теми, наголосивши на тому, що події , які відбувались 100 років тому  мають своє продовження і сьогодні . Дискусія відбувалась за участі  Василя Левковича, співробітників музею та учителів історії району.  До розмови також долучився і голова «Просвіти» Сокальщини – Ігор Дацюк, який відзначив  важливість збереження археологічних та архітектурних пам’яток на території Сокальщини.

Учасники круглого столу провели цікавий екскурс у минуле століття, висловили своє бачення подій революції, діяльності видатних діячів того часу, їх вплив на подальшу історію України. Наголосили педагоги і на вагомості вивчення історії рідного краю вже  з початків вивчення предмета. Засідання круглого столу завершилось, але  спільна робота працівників музею та учителів буде надалі продовжуватись.