Останні новини

в Сокальській РДА пройшла традиційна вівторкова нарада

Питання життєдіяльності Сокальського району, проблеми та перспективи їх вирішення обговорювалось на традиційній вівторковій нараді. Оскільки голова РДА Олег Пелих на лікарняному, проводила захід його перший заступник Ірина Задолинна.

Як розповів міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, комунальні служби працюють в штатному режимі. Минулого тижня було кілька аварійних ситуацій, які були ліквідовані силами комунальних підприємств. Тепло в дитсадки подається без проблем, зараз вже можна говорити про ефективність проведених робіт по заміні вікон і дверей в дошкільних закладах. Нагадаємо, в садочках проводились роботи в рамках мікропроектів. Отже, мер Сокаля поставив завдання енергетикам підрахувати енергоефективність і економію теплового ресурсу.

Головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед також розповів про дотримання теплового режиму в медичних закладах району, скрізь тепло подається відповідно до потреб. Епідемічний ситуація по захворюваності на ГРЗ та ГРИП серед населення в межах норми, проводяться профілактичні роботи. Медики Сокальщини подали близько 20 пропозицій на обласний конкурс мікропроектів. За словами Романа Шведа, цього року можуть бути реалізовані 17-18 мікропроектів. Вже найближчим часом в районі будуть відкриті кілька нових медичних амбулаторій – в селах Тартаків і Двірці.

В ході наради керівник Сокальської районної служби газопостачання Червоноградського управління газового господарства Олександр Ткаченко повідомив, що 25 січня в районі села Ульвівок будуть проводитись ремонтні роботи, в зв’язку з цим тимчасово буде припинене постачання газу споживачам цього населеного пункту. Газовики обіцяють відновити подачу блакитного палива до кінця дня.