Останні новини

Народний депутат Олег Мусій відзвітував про свою роботу за минулий рік

23 січня в сесійній залі Сокальської районної ради звітував про зроблену у 2016 році роботу Народний депутат від Сокальського району Олег Мусій. Народний обранець розпочав із законотворчої діяльності, головного завдання кожного парламентарія. За звітній період Олегом Мусієм було подано на розгляд до Верховної Ради 38 законопроектів і 14 проектів поставно Верховної Ради України, загалом 52 документа. За 2 роки роботи у Верховній Раді нардепом було подано 100 законопроектів, з яких 11 стали законами.

Також у 2016 році народним обранцем був виголошений з трибуни 31 запит, з яких 7 до Кабінету Міністрів, 15 – до Міністерств та відомств, 6 до Генеральної прокуратури і 3 до органів місцевого самоврядування. Серед запитів, які стосуються безпосередньо Сокальщини – оформлення інвалідності шахтарями та робота «Львівгаз збуту» щодо обслуговування лічильників.

Також Олег Мусій є заступником голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоровя. З його ініціативи у минулому році пройшли слухання щодо сімейної медицини і 2 круглих столи в ході яких йшлось про профілактики і раннє виявлення онкозахворювань і обговорювались законодавчі ініціативи та закони, які необхідно приймати для побудови національної системи охорони здоров’я. Також доповідач розповів і про заходи, які він проводив у Верховній Раді, присвячені здоровому способу життя.

У 2016 році з державного бюджету для 48 об’єктів Сокальського району були виділені 9 з половиною мільйонів гривень. Пізніше, завдяки перевиконання державного бюджету було додано ще 2 мільйони, які теж скеровані на вирішення проблем Сокальщини, доповів народний депутат. З виділених 9 з половиною мільйонів гривень, не всі кошти були повністю освоєні, близько 4 мільйонів повернулись у державний бюджет. Відповідальність за це народний депутат поклав на Сокальську РДА та Львівську ОДА.

На сьогодні формується заявка на фінансування об’єктів вже у 2017 році і тому Олег Мусій звернувся до представників органів місцевої влади району подати перелік об’єктів, які потребують коштів і можливо знову вдасться отримати державну підтримку.  Що ж стосується роботи нардепа в своєму виборчому окрузі, у минулому році до нього на особистий прийом в Сокалі звернулось 479 громадян, а загалом в його приймальню – 1 тисяча 161 людина. Опрацьовано 192 звернення, які надані у письмовому вигляді, підготовлено і надіслано 283 депутатських звернення.

Після звіту народного депутата відбувся діалог між присутніми. Люди задавали питання які стосувались роботи Сокальського відділення поліції, виділення земельних ділянок, ситуації у парламенті. Голови місцевих рад дякували нардепу за сприяння у виділенні коштів. Також зазначимо, що Олег Мусій пообіцяв у четвер, 26 січня завітати на ТРК «Сокаль» і у прямому ефірі, в рамках програми «Перехрестя думок» розповісти про свою роботу як народного депутата та відповісти на запитання радіослухачів. Прямий ефір відбудеться з 14 до 15 години.