Останні новини

На Сокальщині діє 4 пункти обігріву

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології найближчими днями очікується значне зниження температури. Зокрема,6-8 січня вночі прогнозують 18-23 градуси морозу, місцями мінус 26-30.

В такі морозні дні, тим, у кого немає постійного даху над головою, важливо знати, де можна знайти притулок. Тому метою захисту вразливих категорій населення, зокрема бездомних осіб від переохолодження та своєчасного надання їм невідкладної допомоги на території Сокальського району діє 4 цілодобові пункти обігріву.

Вони розташовані за адресою: місто Сокаль, вулиця Ярослава Мудрого, приміщення СЦРЛ. Місто Великі Мости, вулиця Львівська, теж приміщення лікарні. Ще один пункт обігріву – хоспіс в Угнові, вулиця Равська і останній – місто Белз, вулиця 8 Березня. Це приміщення відділення Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування.

Окрім того, в приміщеннях терцентру, які знаходяться за адресами: місто Сокаль вул. Героїв УПА 11, Великі Мости, вул.. Базарна 5, Белз, вул. 8 Березня 11 працює 3 денних пункти обігріву, в яких можна зігрітись та випити теплого чаю.

Також в районі діють телефони гарячих ліній, за якими ви можете повідомляти про бездомних осіб. Це традиційні телефони екстрених служб: 101, 102 та 102. 2-21-69 – приймальний покій СЦРЛ, 7-29-55 – соціальні служба та 7-20-52 – сектор з питань цивільного захисту. Не будьте байдужими. Якщо ви бачите, що людина замерзає на вулиці – зателефонуйте до відповідних служб.