Останні новини

На Львівщині дорожні служби працюють у посиленому режимі

З ранку 4 січня на дорогах Сокальського району працювало 3 одиниці техніки, 3 піскорозкидачі та 8 дорожників Жовківської ДЕД. Окрім того на дорозі Р15 «Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква», на відтинку з села Острів до Жовкви працювали 2 машини та 4 людини, а від Острова до Волині – теж 2 техніки та 4 дорожники.

За оперативними даними Служби автомобільних доріг у Львівській області, станом на 8.00 проїзд на дорогах області забезпечено в повному обсязі. Для очищення від снігу та обробки протиожеледними засобами на автомобільних дорогах загального користування працювало 92 одиниці спеціальної техніки. Дорожні служби працюють в посиленому режимі режимі.

Служба автомобільних доріг у Львівській області наголошує: під час роботи снігоприбиральної техніки водії транспортних засобів повинні забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів. При погіршенні погодних умов Служба автомобільних доріг у Львівській області закликає водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок, адже великогабаритні автомобілі часто стають причиною обмеження руху, під час заносу блокуючи проїжджу частину, або ж зупинки таких вантажівок на узбіччях, що у свою чергу, призводить до затримки снігоочисної техніки та ускладнює роботу дорожникам.