Останні новини

Верховна Рада України прийняла законопроект щодо держпідтримки вугледобувних підприємств

22 грудня Верховна Рада України прийняла законопроект №4744 “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції. Автор законопроекту – народний депутат України, голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайло Бондар.

За його словами збільшено видатки за загальним фондом Держбюджету на заробітну плату працівникам державним вугледобувних підприємств на 450 млн. гривень. Покриття видатків за рахунок резервного фонду 270 млн.грн. та 180 млн грн. за рахунок доходів місцевих бюджетів Криму та м. Севастополь з наступним поверненням цих коштів коли Крим повернеться під загальну юрисдикцію України. Маю надію, що шахтарі зустрінуть Новий рік без заборгованості та в гарному настрою» – наголосив Михайло Бондар.

Водночас міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Носалик додав, що даний законопроект дав можливість повністю виконати всі зобов’язання перед шахтарями. Міністерство енергетики та вугільної промисловості України до 1 січня 2017 року виплатить всі борги по заробітній платі перед шахтарями державних вугледобувних підприємств.